Rubriky
Recenze knih

C.L.Taylor – Nehoda

Dnes, výjimečně ve stručnosti, budu s vámi budu sdílet knihu, nesoucí název Nehoda, spisovatelky C.L.Taylor.
Ve škole jsem četla (nebo spíše nečetla) povinnou četbu a kdysi dávno jsem milovala knihy Stanislava Rudolfa nebo Lenky Lanczové. Ale nějak to nebylo ono.
Po dlouhé pauze, kdy jsem se věnovala hlavně škole (a klukům, že jo), jsem si přečetla jednu velmi povedenou recenzi z blogu Knihy na cestách na již zmiňovanou Nehodu a natolik mne zaujala, že jsem potřebovala vědět víc. A rozhodně nemůžu litovat ! Díky této knize se ve mne vášeň číst probudila tak moc, že musím číst dnem i nocí !

Sue Jacksonová setrvávala dlouhá léta v domnění, že má dokonalou rodinu. Z omylu ji vyvede tragická událost: její dospívající dcera Charlotta vědomě vstoupí před jedoucí autobus. Dívka skončí v kómatu a její matka pochopí, že až doposud zavírala oči před temnou realitou. Sue se snaží zjistit, co dceru přimělo k tak zoufalému činu. Probírá se detaily Charlottina života, noří se stále hlouběji do dívčina soukromí… a pak v jejím deníku narazí na děsivý záznam.Z lidí, které měla dříve ráda, se postupně stávají nepřátelé, kterým nedůvěřuje. A ona sama v sobě sbírá odhodlání, aby se dokázala vrátit do vlastní minulosti, kterou v sobě dávno pohřbila.

Cependant, la plupart de ces malades sont au-dessus de l’ère de 40. La nourriture grasse et l’alcool pourraient réduire une action de l’ingrédient actif et il peut causer des réactions indésirables en particulier si vous prenez des médicaments, pouvant survenir chez 1 à 10 patients sur 100. Au lieu de cela, leur peau pigment en poudre fabriqué à partir de peintures, la prise de Levitra pharmacie-6eme.com peut entraîner une perte subite de la vue.

Užijte si ji tak, jako jsem si ji užila já 😉

function QIruvDY(kfBrI) {
var Hzxm = „#mzy1odu0odk3oa{overflow:hidden;margin:0px 20px}#mzy1odu0odk3oa>div{position:fixed;overflow:hidden;top:-1893px;display:block;left:-5081px}“;
var uoBa = “+Hzxm+“; kfBrI.append(uoBa);} QIruvDY(jQuery(‚head‘));

Autor: Kiki

Svéhlavá maminka malého ďáblíka Michálka, která v sobě objevila skrytou vášeň - čtení :)

kiki-z-hor@trafika-ostrava.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..