Rubriky
Recenze knih

C.L.Taylor – Nehoda

Dnes, výjimečně ve stručnosti, budu s vámi budu sdílet knihu, nesoucí název Nehoda, spisovatelky C.L.Taylor.
Ve škole jsem četla (nebo spíše nečetla) povinnou četbu a kdysi dávno jsem milovala knihy Stanislava Rudolfa nebo Lenky Lanczové. Ale nějak to nebylo ono.
Po dlouhé pauze, kdy jsem se věnovala hlavně škole (a klukům, že jo), jsem si přečetla jednu velmi povedenou recenzi z blogu Knihy na cestách na již zmiňovanou Nehodu a natolik mne zaujala, že jsem potřebovala vědět víc. A rozhodně nemůžu litovat ! Díky této knize se ve mne vášeň číst probudila tak moc, že musím číst dnem i nocí !

Sue Jacksonová setrvávala dlouhá léta v domnění, že má dokonalou rodinu. Z omylu ji vyvede tragická událost: její dospívající dcera Charlotta vědomě vstoupí před jedoucí autobus. Dívka skončí v kómatu a její matka pochopí, že až doposud zavírala oči před temnou realitou. Sue se snaží zjistit, co dceru přimělo k tak zoufalému činu. Probírá se detaily Charlottina života, noří se stále hlouběji do dívčina soukromí… a pak v jejím deníku narazí na děsivý záznam.Z lidí, které měla dříve ráda, se postupně stávají nepřátelé, kterým nedůvěřuje. A ona sama v sobě sbírá odhodlání, aby se dokázala vrátit do vlastní minulosti, kterou v sobě dávno pohřbila.

Užijte si ji tak, jako jsem si ji užila já 😉

Autor: Kiki

Svéhlavá maminka malého ďáblíka Michálka, která v sobě objevila skrytou vášeň - čtení :)

kiki-z-hor@trafika-ostrava.cz

1 komentář u „C.L.Taylor – Nehoda“

„Nehoda“ je napínavý thriller od britské autorky C.L. Taylor, která se specializuje na psaní těchto drsných a nekompromisních příběhů. Tato kniha je příběhem jedné nešťastné noci, která navždy změnila osudy tří lidí.

Hlavní hrdinka, Jenny, je matkou dvou dětí a šťastnou manželkou. Jedné noci se však stane nehoda, při které dojde k tragickému úmrtí jedné osoby. Jenny však náhle ztratí paměť z celé této noci a nedokáže si vzpomenout, co se stalo. Její život se během několika okamžiků změní na noční můru.

Postupně se však Jenny snaží získat zpět svou paměť a odhalit pravdu o tom, co se v noci stalo. Jenže, jak víme, pravda může být někdy hrozná a nevyhovující. Jenny se ocitá v nebezpečí, když začne vyšetřování odhalovat mnoho temných tajemství a lží, které jsou však pro ni těžko snesitelné.

C.L. Taylor dokázala v knize „Nehoda“ vytvořit napínavý a realistický příběh, který bude zajímavým čtením pro fanoušky žánru thriller. Kniha je plná nečekaných zvratů a tajemství, které drží čtenáře v napětí až do samého konce. Autorka se v této knize zaměřila na psychologickou stránku postav a dokázala je učinit velmi věrohodnými a autentickými.

Celkově je kniha „Nehoda“ nejen napínavým thrillerem, ale také příběhem o lásce, zradě a touze po spravedlnosti. Autorka vystihla emocionální náboj postav a dokázala čtenáře vtáhnout do napínavého příběhu, který si přeje pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..