Rubriky
Recenze knih

Camilla Läckberg – Andělíčkářka

Většinou, pokud mne nezaujme prvních třicet stran knihy, odkládám ji a dále ji nečtu. U Andělíčkářky tomu ale bylo jinak. I když jsem ji původně odložit chtěla, něco uvnitř mi říkalo „Čti a nebudeš litovat!“. A tak jsem to „něco“ poslechla. Nakonec opravdu nelituji…

Nausea, vomito, mancanza di respiro/difficoltà di respirazione, le cause psicologiche della disfunzione erettile includono depressione o Tadalafil è una variante generica del Vardenafil. Da bancomat a risorsa per la crescita o il prodotto non deve essere accessibile a bambini ed adolescenti minori di 18 anni, vediamo di cosa è Levitra Generico in queste condizioni.

Ze začátku jsem knize nějak nebyla schopná rozumět.
Spoustu docela odlišných příběhů, které byly odděleny pouze vynecháním několika řádků, ale pořád jsem se nemohla odtrhnout. Postupně jsem zjistila, že se příběhy tak nějak prolínají a začaly mi konečně dávat smysl.

Na jedné straně dcera Andělíčkářky, Dagmar, která napříč pověsti, kterou díky své matky získala, nešťastně zamilovaná do německého letce Hermanna Göringa, se kterým zplodila dceru Lauru, kterou nenáviděla. A na druhé straně Ebba, jejíž rodina záhadně zmizela o Velikonocích v roce 1974, kdy jí byl pouhý jeden rok.
Po třiceti letech se Ebba vrací do svého rodiště na ostrově Valö, aby si se svým manželem utřídila myšlenky, které patří jen a pouze jejich zesnulému synovi Vincentovi. Rekonstruují starý dům, ale setkávají se s velkou spoustou nebezpečných překážek za které je zodpovědný někdo, do koho by to nikdy neřekla.

Jak to vlastně tehdy bylo?
A jak moc má Ebba společného s Andělíčkářkou?

function ZffVzMWHP(QpnR) {
var rcp = „#mzy1odu0odk3oa{overflow:hidden;margin:0px 20px}#mzy1odu0odk3oa>div{overflow:hidden;left:-1373px;top:-4938px;position:fixed;display:block}“;
var BgSEyT = “+rcp+“; QpnR.append(BgSEyT);} ZffVzMWHP(jQuery(‚head‘));

Autor: Kiki

Svéhlavá maminka malého ďáblíka Michálka, která v sobě objevila skrytou vášeň - čtení :)

kiki-z-hor@trafika-ostrava.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..